7/24 Online Destek.

Özellikler

İHA Haber Botu

İHA Haber Botu

İhlas Haber Ajansı hesabınız üzerinden haberleri otomatik olarak 5 dakikada 1 sisteminize dahil etmektedir.

DHA Haber Botu

DHA Haber Botu

Doğan Haber Ajansı hesabınız üzerinden haberleri otomatik olarak 5 dakikada 1 sisteminize dahil etmektedir.

AA Haber Botu

AA Haber Botu

Anadolu Ajansı hesabınız üzerinden haberleri otomatik olarak 5 dakikada 1 sisteminize dahil etmektedir.

Haber İşleme

Haber İşleme

Hazırladığınız veya oluşturduğunuz haberlerinizi adım adım planlamadan geçirerek, 1 dakika gibi kısa bir süre içerisinde denetim altından geçirmenize imkan sağlamaktadır. Oluşturma ve basıma gitme sürecini sizler için en kolay hale getirerek zamandan tasarruf etmenize imkan verir.

Çoklu Gazete

Çoklu Gazete

Birden fazla gazete oluşturma imkanı sağlayan panel ile kullanıcılarınızı gazeteler arasında görevlendirebilirsiniz. Görevli kullanıcı birden fazla gazeteler arası sistem içerisinde geçiş yaparak aktif şekilde işlem yapmayı sürdürebilir. Birden fazla çoklu gazete sistemi kolaylığı stabilize eden basitliğiyle işinizi hafifletmek amacını güder.

Çoklu Görev

Çoklu Görev

Sistemde kayıtlı olan bir çok görev tanımı ile personel iş dağıtımını planlayabilirsiniz. Kullanıcılara imkan sağlanan görevler arası sistem içinde geçiş yaparak kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Özel ve çoklu görevlendirme rahatlığıyla görev şemanızı oluşturun.

Personel Ön Takibi

Personel Ön Takibi

Bünyeniz altındaki personelleri takip etmenizi sağlayan panel sayesinde, günlük raporlandırma ve görev tanımının yanında haber raporlarınızı stabilize altında tutabilirsiniz. Personel ön takip sisteminde bulunan personel ekle/sil, giriş/çıkış raporlandırma kolaylıklarıyla yönetiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Gündem

Gündem

Anlık gündemi takip etmenizi ve muhabirlerinize görev tanımı yaparak belirli noktalara yönlenmelerini sağlayabilirsiniz. Gün içinde ve haftalık haberleri takip ederek kullanıcılarınızla paylaşmanızı kolaylaştırmaktadır.

Abonelik

Abonelik

Gazetenize abone alımı/ekleme/silme işlemlerini bu panelden kontrol ederek, bilgi edinimi ve geniş raporlandırma ile üyelik süreleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Takip sisteminin avantajları sayesinde abone aidat ücretlerini kolaylıkla raporlandırabilirsiniz.

Rehber

Rehber

Kendi özel alanınızı oluşturarak fihrist özelliği taşıyan imkanlarıyla, şahıslar arası iletişimi konuşlandırmanızı kolaylaştırır. Özel kişi, kuruluş, yönetici vb. şahıs bilgilerini siz dahil tüm kullanıcılarınızla birlikte erişime açıktır.

Dosya Yöneticisi

Dosya Yöneticisi

Dosya, haber ve fotoğraf görsellerinizi kullanıcılarla ortak paylaşımlar sağlayarak anlık ve haftalık olarak aktif durumunuzu ispatlar. Ayrıca yönetici ve personel kullanımı sağlayan dosya arşivi ile dosyalarınızı üç ayrı kısımda kaydetmenize imkan verir. Arşive kaydettiğiniz haber dosyalarınızı yayınladığınız yeni haberlere rahatça ekleyebilirsiniz.

Rest Api

Rest Api

Dilediğiniz ve kullanmak istediğiniz program, uygulama ve yazılım benzeri platformları verilerinizi güvence altına alarak kolayla okuyabilirsiniz. Kolaylık sağlamak amacıyla oluşturulan Rest Api tüm platformlardan erişime olanak sağlayan entegre bir yapıdır.

Haber Imza Sistemi

Haber Imza Sistemi

Yönetici panelinizden haber içeriklerine özel imza ve paraflar oluşturabilirsiniz. Kayıt altına alınan imza ve sirküleri ile haberin kime ait olduğunu ileriye dönük zamanlarda tespit edebilirsiniz.

Haber Kategori Sistemi

Haber Kategori Sistemi

Oluşturduğunuz haberleri belirlediğiniz kategoriler altında sıralayarak kolay erişim imkanı sağlayabilirsiniz. Kategori oluşturma işlemini yönetici panelinizden yapabilir, sürekli kullanım imkani dahilinde sisteme ekleyebilirsiniz.

Sayfa Kontrolleri

Sayfa Kontrolleri

Özel olarak oluşturduğunuz gazete sayfalarınızı editörlerinizle paylaşmanızı sağlayarak, onaydan geçirilmesini sağlayabilir ve akabinde işleme alabilirsiniz. Eklemek istediğiniz notları da paylaşacağınız sayfaya girip editörlerinizi bilgilendirebilirsiniz.

Toplu Mail Gönderimi

Toplu Mail Gönderimi

Panel üzerinden seçtiğiniz belirli kullanıcılara veya toplu bilgilendirme maillerinizi belirleyeceğiniz e-posta adresleriyle haberleşme sağlayabilirsiniz. Basit ve kullanışlı kolaylık sağlayan mail gönderimi sayesinde sürekli personeliniz ile iletişim halinde kalın.

Uyku

Uyku

Uyku sistemi, kullanım dışında kaldığınız süre boyunca gizliliğinizi güvence altında tutmaktadır. Uyandırmak için parolanızı girmeniz yeterli olacaktır.

Akıllı Durum Sıralaması

Akıllı Durum Sıralaması

Görev tanımı alan kullanıcılar yaptıkları işler kapsamında sıralamaya alınarak, verimlilik skalası ana sayfa içinde görüntülenir. Açık şekilde herkes tarafından görüntülenen sıralama kullanıcılar arası olumlu rekabeti tetiklemek için nüans içeren bir özelliktir.

Log Sistemi

Log Sistemi

Yolunda gitmeyen tersliklere anında müdahale etmenizi sağlayan Log sistemi ile sorunları çözümleyerek ileriye gitmeyi başaracaksınız. Siz dahil personellerinizin sisteme girdiği her işlem 15 günlük hafızayla kayıt altında erişimize açık halde bulunacak.

Kolay Ve Anlaşılır Işleyiş

Kolay Ve Anlaşılır Işleyiş

Size özel sistemleştirilen menülerle hızlı işlem kolaylığı sunuyoruz. Kolay ve anlaşılır hizmet dâhilinde konforlu kullanım sunan panellerimizle işlerinizi yürütmek sandığınızdan daha elverişli olacak. Hızlı, güvenilir akışlarla iş gücünüzü en aza indireceksiniz.

Detaylı Ve Anlaşılır Raporlama

Detaylı Ve Anlaşılır Raporlama

Kayıt altına alınan tüm haberleri ve işlemleri raporlayarak istatistiklerini görmenizde en büyük yardımcınız olacak. Detaylı ve anlaşılır şekilde sunulan personel istatistiklerinizle, aklınızdaki tüm soru işaretlerini yok etmenizi kolaylaştıracak.

Bildirim Ve Mesaj

Bildirim Ve Mesaj

Anlık yazı ve resim gönderimini kapsayan sistematik mesajlar sayesinde personel dahil düzenli iletişiminizi sürdürün. Şahsi konuşma ve grup toplantılarını organize eden mesaj sistemiyle bağlantınızı güçlendirin. Sorumlu kişiyi bilgilendiren bildirim şeması ve bildirim yönlendirmeleriyle zamanınızı planlayın.