7/24 Online Destek.

Müşteri Yorumları

MANŞET AYDIN GAZETESİ

Gazete çıkaran medya kuruluşlarının kullanması gereken bir otomasyon sistemi, Haber akışını belirli bir düzene sokarak, vakit kazandırıyor. Herkese tavsiye ederim.

author
Erdal SAVAŞ
Ceo & Founder

ADALET GAZETESİ GAZETESİ

Biz gazetelerin en büyük sorunu muhabirin haberini gazeteye ulaştırmasındaki sorundu. Bu sistem sayesinde hem muhabir istediği yerden haberini gönderebiliyor. Ben hem onun haberini kontrol ederek, gerekirse düzenlememi yapıyor hem de grafikerime ve site editörüme göndererek gazete ve internet sitesinde yayınlanmasını sağlıyorum. Gerçekten çok faydalı tebrik ediyorum. Dijital gazeteciliğin önem kazandığı bu günlerde sisteminizin ileride çok büyük iş yapacağına inanıyorum. Başarılar...

author
Mehmet AKGÜL
Ceo & Founder

SES GAZETESİ GAZETESİ

Türkiye'de büyümek isteyen birçok gazetenin sorunu olan koordinasyon eksikliğini tamamlayan ve ihtiyaçlara cevap veren bir yazılımı ele aldığınız için teşekkür ediyorum. Hem muhabirlerimizin gazete ve internet sitesine kadar geçen süreçte koordinasyonun sağlanması hem de kontrol edilebilirliği ile yaşanacak hukuki aksaklıklara meydan verilmemesi çok güzel. Tebrik ediyorum.

author
Mehmet AKGÜL
Ceo & Founder