7/24 Online Destek.

Sıkça Sorulan Sorular

Akıllı Medya nedir ?

Akıllı Medya, haberlerinizi toplu, düzenli ve sistematik bir şekilde aktarımında rol alan ve raporlamasını çıkaran bir medya,haber sistemi yönetim otomasyonudur.


Neden Akıllı Medya?

Siz değerli müşterilerimize önem veriyoruz. Sizler için hazırladığımız bu sistemde kolay ve en basite indirilmiş kullanım ile mutlu bir çalışma sunuyoruz.


Neden fiyatlarınız yüksek ?

Fiyatlarımız, verdiğimiz hizmete göre orantılanmıştır. 6 aylık alımlarda %15, 12 aylık alımlarda ise %30 indiriminiz hazır!


Nasıl üye olurum ?

Sağ üstte ve bir çok yerde bulunan ücretsiz dene butonlarıyla hem üye olabilir, hemde 7 günlük denemenizi aktif edebilirsiniz.


Şifremi unuttum, ne yapacağımı bilmiyorum.

Şifrenizi, giriş yaptığınız ekranda bulunan şifremi unuttum butonuna basarak, açılan sayfada kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girerek, akabindeki adımları takip ettiğiniz doğrultuda şifre değiştirme işleminiz tamamlanmış olacaktır.


Kullanıcı bilgilerime ve içeriğime benden başkası ulaşır mı?

Kullanıcı bilgilerinize siz dahi kendi şifreniz ile ulaşım sağlamaktasınız. Şifreniz özel olarak hazırlanmış bir şifreleme algoritması ile şifrelenir.


Haberlerimi başkası görebilir mi?

Haberlerinizi sadece kendi üyelerinizden başkası erişim sağlayamaz.


Dosyalarım nerede barındırılacak?

Dosyalarınız özel olarak google güvenliği doğrultusunda Akıllı Medya adına ayrılan son derece hızlı disklerde barındırılmaktadır.


Sistem güvenli midir?

Sistem 256 bit ssl ile şifrelenmiş bir şekilde çalışma ortamı sunar.


Sisteme erişim sağlayamadığım zaman ne yapmalıyım?

Sistem erişimi, internet bağlantınıza ve bulunduğunuz konuma göre farklılık göstermektedir. İnternet bağlantınızı kontrol ederek bizimle iletişim kurabilirsiniz.